Teslimat ve İade şartları

Müsterilerimiz satin almis ve teslim almis olduklari siparislerindeki ürünleri, orijinal ambalajinda, ambalaji açilmamis, tahrip edilmemis, bozulmamis ve kullanilmamis halde, teslim tarihinden itibaren yedi günlük süre içerisinde, teslim alinan sekli ile iade edebilir. Iadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalaji ile birlikte müsterilerin kendisine gönderilen fatura esliginde kabul edilir. Aksi halde iade edilmek istenen ürün woodenwo.com tarafindan iade alinmayacak ve müsterilerimize ürünün para olarak tutari da iade edilmeyecektir.

 

Orijinal kutusu ya da ambalaji ezilmis, yirtilmis, bozulmus, zarar görmüs, kirlenmis, koli bandi yapistirilmis, kargo etiketi veya kargo bandi yapistirilmis, tekrar satilabilirlik özelligini kaybetmis, baska bir müsteri tarafindan satin alinamayacak durumda olan ürünler woodenwo.com tarafindan kesinlikle geri kabul edilmez, ilgili ücreti geri ödenmez.

 

Müsterilerimiz iade etmek istedikleri ürünün siparis numarasi ve iade sebebini belirten bir e-maili info@woodenwo.com adresine göndermelidir. Woodenwo.com bu asamadan sonra müsterilerine geri dönüp ürünün nereye ve nasil iade edilecegini bildirecektir. Müsterilerimiz bundan sonra iade edilecek ürünü faturasi ile birlikte daha önce belirtilen sartlari saglayarak bize ulastirmalidir. Bu durumlarda kargo ücreti müsteriye aittir. Bu iade sirasinda olusan ekstra masraflardan müsteriler sorumlu olup bu tutar iade edilecek ücretten kesilecektir.

 

Müsterilerimizin iade ettikleri ürünler tarafimiza ulastiktan sonra öncelikli olarak iade bölümümüz tarafindan incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine veya tedarikçi firmaya test etmeleri için gönderilir. Eger iadeye iliskin tüm sartlar yukarida açiklanan tüm hükümlere uyuyorsa iade islemi baslatilir ve ilgili ücret müsterimize önceden belirtilen sekillerde geri ödenir. Bu islemin süresi en geç on gündür. Bankadan veya üçüncü sahislardan kaynaklanan durumlardan ötürü ilgili sürenin gecikmesi durumunda woodenwo.com bu gecikmeden sorumlu tutulamaz.

 

Satilan ürünün hatali olmasi veya kargo firmasi ile ilgili siparisin tasinmasi sirasinda paketin zarar görmesi ve sonucunda bu zararin tespit edilerek ürünün alici tarafindan teslim alinmamasi durumunda, kargo ücreti tarafimizdan karsilanacaktir. Paket kabul edilmemis ve tutanak tutulmus ise bu durum, tutanagin müsterimizde kalan kopyasi ile birlikte en kisa zamanda woodenwo.com’a bildirilmelidir. En kisa sürede, ek bir ücret talep edilmeden, woodenwo.com tarafindan yeni ve saglikli bir teslimatin gerçeklesmesi saglanacaktir.

 

Müsterilerimiz satin aldiklari ürünün, hatali ya da ayipli çikmasi durumunda ücretin iadesini talep etmek yerine ayni üründen yenisini talep edebilir. Müsterilerimiz bu durumu info@woodenwo.com adresine e-mail atarak bu taleplerini açikça ifade etmelidirler. Müsterilerimizin bu talebinin karsilanmasi için ürünün woodenwo.com stoklarinda bulunmasi gerektiginden, woodenwo.com ürünü yenisi ile degistirmek yerine ürünün ücretini iade etme hakkina sahiptir.

Sezonluk ürünler, niteligi itibariyle iade edilemeyecek ürünler, tek kullanimlik ürünler, kopyalanabilir yazilim ve programlar, hizli bozulan veya son kullanim tarihi geçen ürünler iade edilemez. Kitap, DVD, VCD, CD, kasetler ve her türlü kozmetik ürünlerin, sarf malzemelerin iade edilebilmesi, ürünün ambalajinin açilmamis, bozulmamis ve ürünün kullanilmamis olmasi sartina baglidir.

 

Havale ödemesi seçenegiyle verilen siparislerde, siparisin ücreti 3 gün içerisinde yapilmazsa siparis otomatik olarak iptal edilecek ve 3 gün boyunca o müsteri için ayirtilmis ürün stoklara yeniden eklenerek satisa çikarilacaktir. Bu durumdan ötürü siparisin iptal edilmesi ve stogun bitmesi ile müsterinin o ürünü tekrar siparis edememesi gibi durumlardan sirketimiz sorumlu degildir. Bu durumdan ötürü olusacak tüm masraflar müsterilerimize ait olup, olusabilecek tüm sorunlardan sirketimizin muaf oldugu müsteriler tarafindan kabul edilir.

 

Hizmet Sartlari Sözlesmesi ve Kullanici Haklari metninden dogan her türlü ikili anlasmazliklarda Sanayi ve Ticaret Bakanliginca ilan edilen degere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile Istanbul Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

We Make Real Wood Phone Cases and Skins!

Custom crafted from durable and beautiful woods, we make wooden cases, covers and skins for iPhone 6, iPhone 5/5s/5c, iPhone 4/4s, Google Nexus 5, Samsung Galaxy S5/S4, iPad Mini and iPod Touch! Every item you see on our website has been made from real wood and is all-natural. We let the beauty of the wood shine through. When you run your fingers across each grain of wood in your customized Carved product, you'll feel our passion for perfection.