Gizlilik Sözleşmesi / Politikası

Woodenwo.com  olarak kisisel gizlilik haklariniza saygi duyuyoruz. Kisisel bilgilerinizin güvenligi ile ilgili açiklamalar asagida bilginize sunulmustur;

Woodenwo.com’a kayitli müsterilerimize ait isim, yas, adres, e-posta, telefon numarasi..vb. kayit sirasinda girilen hiçbir bilgiyi web sitesinde yayinlamaz.

Woodenwo.com siz müsterilerine daha iyi hizmet verebilmek için kisisel bilgilerinizi (isim, yas, adres, vs. ) sizlerden talep etmektedir. Müsterinin sisteme girdigi tüm bilgilere sadece müsteri ulasabilmekte ve bu bilgileri sadece müsteri degistirebilmektedir. Bir baskasinin bu bilgilere ulasmasi ve bunlari degistirmesi mümkün degildir. Yasal olarak belirlenen çerçevede toplanan ve saklanan bu bilgiler müsterinin siteye girisi, alisveris yapmasi ve kampanyalara göz atmasi ile birlikte süper avantaj ve çesitli faaliyetlerinin olusturulmasini saglamakta ve istenmeyen e-postalarin iletilmemesine yönelik bütün bilgiler sadece domainadresiniz.com  bünyesinde kullanilmaktadir.

Woodenwo.com, müsterilerinden sitede kayitli oldugu süresince topladigi bilgileri, müsterinin haberi ya da aksi bir talimati olmaksizin, üçüncü sahislarla kesinlikle paylasmamakta, faaliyet disi hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve satmamaktadir. Müsterilerimizin  bilgilerini, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri geregince resmi makamlara açiklama yapmak zorunda oldugu durumlarda resmi makamlara açiklanabilecektir.

Ödeme sayfasinda istenen kredi karti bilgileriniz, siteden alisveris yapan siz degerli müsterilerimizin güvenligini en üst seviyede tutmak amaciyla hiçbir sekilde  Woodenwo.com veya ona hizmet veren sirketlerin sunucularinda tutulmamaktadir.Bu sekilde ödemeye yönelik tüm islemlerin Woodenwo.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayariniz arasinda gerçeklesmesi saglanmaktadir.

Bu belgede bulunan bilgiler  Woodenwo.com gizlilik ilkesini bildirmektedir.

 

We Make Real Wood Phone Cases and Skins!

Custom crafted from durable and beautiful woods, we make wooden cases, covers and skins for iPhone 6, iPhone 5/5s/5c, iPhone 4/4s, Google Nexus 5, Samsung Galaxy S5/S4, iPad Mini and iPod Touch! Every item you see on our website has been made from real wood and is all-natural. We let the beauty of the wood shine through. When you run your fingers across each grain of wood in your customized Carved product, you'll feel our passion for perfection.