Kullanım Şartları ve Satış Sözleşmesi

Sitenin Genel Kullanim Sartlari

Sitenin genel kullanim sartlari, bununla ilgili genel kurallar ve yasal sorumluluklari içerikleri;

Asagida belirtilen sartlar, kurallar ve yasal sorumluluklari içeren Kullanici Sözlesmesi’nin Woodenwo.com kullanilmadan önce okunmasi tavsiye edilir.

Siteyi kullanarak ve kisisel bilgilerinizin yer alacagi üyelik formunu doldurarak bu sayfalarda yazili sartlari kabul etmis sayilirsiniz.

Woodenwo.com, diledigi zaman bu yasal uyari sayfasinin içerigini güncelleme yetkisini sakli tutmaktadir ve kullanicilarina siteye her giriste yasal uyari sayfasini ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

1. Kullanim ve Güvenlik Kurallari

Woodenwo.com tüm üyelerine açiktir. Site üzerinde verilen hizmetler aksi belirtilmedikçe, ücretsizdir.

Asagidaki yazili durumlarda, site yönetimi üyenin site kullanimini engelleyebilir ve asagidaki girisimlere karisan kisi veya kisiler hakkinda kanuni haklarini sakli tutar:

1.a. Yanlis, düzensiz, eksik ve yaniltici bilgiler, genel ahlak kurallarina uygun olmayan ifadeler içeren ve Türkiye Cumhuriyeti yasalariyla ters düsen bilgilerin siteye kaydedilmesi

1.b. Site içeriginin izinsiz olarak kismen veya tümüyle kopyalanmasi

1.c. Kullanicilara verilen ya da kendi belirledikleri kullanici adi, sifre gibi bilgilerin, kullanim haklarinin, üçüncü kisi ya da kuruluslarla paylasilmasindan (bu bilgilerin kullanici disindaki kisiler tarafindan kullanilmasindan) kaynaklanacak her türlü zarardan dogrudan Kullanici sorumludur. Ayni sekilde Kullanici, internet ortaminda bir baskasina ait IP adresi, elektronik posta adresi, kullanici adi gibi kisisel bilgileri kullanamayacagi gibi diger kullanicilarin özel bilgilerine de izinsiz olarak ulasamaz veya bunlari kullanamaz. Kullanici bu sekilde bir kullanimdan dolayi dogabilecek her türlü hukuki ve cezai yükümlülügü kabul etmis sayilmaktadir.

1.d. Sitenin güvenligini tehdit edecek, sitenin ve kullanilan yazilimlarin çalismasini engelleyecek yazilimlarin kullanilmasi, faaliyetlerin yapilmasi, yapilmaya çalisilmasi ve bilgilerin alinmasi, silinmesi, degistirilmesi

2. Içerik Kullanimi

2.a. Woodenwo.com içeriginde yer alan bütün alan adi, logo, ikon, demonstratif, yazili, elektronik, grafik veya makinede okunabilir sekilde sunulan teknik veriler, uygulanan satis sistemi, is metodu ve is modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara iliskin fikri ve sinai mülkiyet haklarinin sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altindadir. Aksi belirtilmedikçe ticari ya da kisisel amaçlarla izinsiz veya kaynak göstermeksizin kullanilamaz. Bu sitede yer alan herhangi bir unsuru diger bir mecrada veya internet sitesinde yayinlamak veya Woodenwo.com'un izni olmadan kullanmak yasaktir.

2.b. Bu sayfalarin tasariminda ve veritabani olusturulmasinda kullanilan yazilimin hakki Woodenwo.com'a aittir. Bahsi geçen yazilimin kopyalanmasi veya kullanilmasi kesinlikle yasaktir.

2.c. Woodenwo.com’a iletilen tüm elestirilerin hakki Woodenwo.com’a aittir, istenildigi taktirde Woodenwo.com tarafindan pazarlama amaciyla kullanilabilir.

3. Sorumluluklar

3a. Woodenwo.com ziyaret eden kullanicilarin bilgileri (ziyaret süresi, zamani, görüntülenen sayfalar) onlara daha iyi hizmet edebilmek amaci ile takip edilmektedir. Bu bilgiler, gizlilik sartlarina bagli kalinarak, içerigi genisletmek ve iyilestirmek amaci ile reklam vb. konularda isbirligi yaptigimiz firmalarla paylasilmaktadir. Buradaki amaç, sitenin kullanicilarina sundugu deneyimi gelistirmek ve Woodenwo.com’u gelistirmektir.

3.b. Woodenwo.com kullanicisi, kayit için gerekli olan bölümleri doldurup elektronik posta adresini onayladiktan sonra  isbu sözlesmede belirtilen sartlara uymak kosulu ile elektronik posta adresini ve sifresini girerek Woodenwo.com'u kullanmaya baslayabilir.

3.c. Kullanici, Woodenwo.com ve hizmetlerinden yararlanirken, Türk Ceza Kanunu, Türk Ticaret Kanunu, Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu, Marka ve Patent Haklarinin Korunmasi ile ilgili Kanun Hükmünde Kararnameler ve yasal düzenlemeler, her türlü duyuru ve bildirimlere uymayi kabul eder. Bu bildirimlere ve yasalara aykiri kullanim sebebiyle dogabilecek hukuki, cezai ve mali her türlü sorumluluk Kullaniciya aittir.Woodenwo.com'a ahsaba islenmek üzere gönderilen görsellerin telif ve lisans haklarindan tamamen müsteri sorumludur. Woodenwo kazima islemi için gönderdiginiz görsellerin yayinlama hakkini sakli tutar, müsteri gönderdigi görsellerden hiçbir hak talep edemez. Kullanici gönderdigi görselin kazima isleminin yapilmasi için  " Gönderdigim resim, tasarim, yazinin ticari lisansi ve üretme hakki bana aittir. Eger, herhangi bir sebeple, kullandigim tasarimin lisans sahibi woodenwo ile baglanti kurarsa, hemen bana yönlendirilecektir. Üçüncü sahislara ait telif hakki ile korunan bir dizayn kullanmak ciddi bir suçtur ve agir cezalari vardir. Sahsimdan kaynaklanan bu tür sorunlarla ilgili Woodenwo Sanal Magazacilik San. ve Tic. Ltd. Sti.  her türlü hukuki yola basvurabilir." ibaresini kabul ve taahhüt eder. Woodenwo.com websitesinde listeledigi görseller müsterilerin göndermis oldugu vektörel çizimlerin sonuç çiktilaridir . Telif sahipleri kendine ait bir görselin woodenwo.com da yayinlandigini düsünüyorsa, kaldirilmasi için Woodenwo’ya telif & lisans belgeleriyle birlikte kaldirma talebini info @ woodenwo.com e-posta adresine bildirmelidir.

3.d. Kullanicinin isbu sözlesmede belirtilen yükümlülüklere veya Woodenwo.com sitesinde bildirilen genel kurallara uymamasinin tespiti halinde, Kullanicinin Woodenwo.com'dan yararlanmasi Woodenwo.com tarafindan süreli veya süresiz olarak engellenebilir ve/veya hesabi kapatilabilir.

3.e. Kullanici, diger kullanicilarin ve ziyaretçilerin Woodenwo.com'u kullanmasini önleyici veya zorlastirici hareketlerde bulunamaz, sunuculari ya da veritabanlarini otomatik programlar yükleyip zorlayamaz/kilitleyemez. Hile girisimlerinde bulunamaz. Bulunmasi halinde üyeliginin sonlandirilacagini ve durumdan dogabilecek her türlü hukuki, cezai sorumlulugu kabul eder.

3.f.  Kullanici, Woodenwo.com'dan kopyalanmis veya yazici ile yazdirilmis hiçbir materyal üzerinden Telif Hakki, Ticari Marka ve her türlü Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsami notlarini silemez veya çikartamaz.

3.g. Üyelik iptali ve hesap silme islemi, kullanici tarafindan Woodenwo.com üzerinden yapilabilir. Üyeligini bitiren kullanicinin siteye giris yetkisi iptal edilecektir. Üyeligini iptal eden kisi bu islemin geri dönüsü olmadigini kabul eder.

3.h. Woodenwo.com ya da kullanicinin kendisi tarafindan sonlandirilan kullanici hesabina ait her türlü kaydi silip silmeme karari Woodenwo.com’a aittir. Kullanici silinen kayitlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunamaz.

3.i. Site kullanicilarinin birbirleri ya da üçüncü sahislarla olan iliskileri kisilerin sorumlulugundadir.

3.j. Woodenwo.com kontrolü altinda olmayan baska internet sitelerine baglanti veya referans içerebilir. Woodenwo.com, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diger baglantilardan sorumlu degildir.

3.k. Woodenwo.com, kullanim sartlari, gizlilik prensipleri ve geçerli yasal düzenlemelere bagli kalmak kaydiyla, kullanici hesabiniza bagli olan bütün bilgileri kendi pazarlama faaliyetleri ile ilgili olarak kullanma hakkini sakli tutar.

3.l. Sitenin belirli yerlerinde o bölüme özel farkli kurallar ve yükümlülükler belirtilebilir. Bu bölümleri kullanan kisi ve kuruluslar pesinen belirtilen bu kurallari kabul etmis sayilir.

3.m. Kullanicilarimizin kisisel bilgilerini ve gizliliklerini korumak için aldigimiz önlemler ve bu konudaki genel politikamizi okumak için, lütfen “Gizlilik Politikasi” bölümünü okuyunuz.

Kullanici, servisten faydalanmaya baslandigi andan itibaren bu katilim sözlesmesinin tüm hükümlerini kabul etmis sayilacagini ve sözlesmenin kendisi hakkinda hüküm ifade edecegini kabul eder. Kullanici isbu sözlesme ile üstlenmis oldugu yükümlülüklere aykiri hareketi nedeniyle Woodenwo.com'un ugrayacagi her türlü zarari aynen tazmin etmeyi kabul eder. Woodenwo.com, kullanicinin sözlesmeye aykiri davranislari nedeniyle kamu kurumlarina ve/veya üçüncü sahislara ödemek zorunda kalabilecegi her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezalari için Kullaniciya aynen rücu hakkina sahiptir.

4. Woodenwo.com'un Hak ve Yükümlülükleri

4.a. Woodenwo.com, kullanicinin sözlesme konusu hizmetlerden, teknik arizalar disinda, yararlandirilacagini, kullanicinin paylasima açtigi kisisel bilgileri disindaki bilgilerin hiç bir sekilde yasal zorunluluklar hariç üçüncü kisi ya da kuruluslarla paylasilmayacagini kabul ve taahhüt eder. Kullanicinin Woodenwo.com sitesinin çalismasina engel olacak herhangi bir elektronik sabotaj, kazançlara müdahale amaçli girisimler ve/veya saldiriya neden oldugunun tespit edilmesi veya resmi makamlardan, üyeye yönelik suç duyurusu ya da resmi sorusturma talebi gelmesi halinde, Woodenwo.com ilgili üyenin kimlik bilgilerini arastirma ve açiklama hakkina sahiptir.

4.b. Woodenwo.com taahhüt ettigi hizmetlerin sürekliligini saglamak için, isbu sözlesmede herhangi bir bildirimde bulunmaksizin tek tarafli degisiklik yapabilir. Woodenwo.comun her zaman herhangi bir gerekçe göstermeksizin, tek tarafli olarak verdigi hizmeti sürekli veya geçici olarak durdurma, servisin içerigini degistirme veya iptal etme hakki vardir. Kullanici isbu hakki kabul eder. Woodenwo.com, herhangi bir degisiklik olmasi halinde güncel kullanim sartlarini ayni link altinda yeni tarih güncellemesi ile sitesinde yayinlanacak, gerek görmesi halinde elektronik posta ile kullanicilarina bildirilecektir. Yenilenmis güncel kullanim sartlari, Woodenwo.com'da yayinlandigi andan itibaren geçerli olacak ve Woodenwo.com sitesinin veya hizmetlerinin kullanimi o andan itibaren yenilenmis kullanim sartlarina bagli olacaktir.

Isbu sözlesme hükümlerine aykiri materyalleri Woodenwo.com sitesine göndermis olan üyenin üyeligi, herhangi bir bildirim yapilmaksizin Woodenwo.com tarafindan tek tarafli olarak sona erdirilebilir.

5. Sözlesmenin Yürürlüge Girmesi

Kullanici, kayit formunu doldurup onayladigi ya da bu sistemi kullanarak herhangi bir hizmet aldigi ya da siparis verdigi andan itibaren Woodenwo.com sözlesmesine uymayi taahhüt etmis kabul edilir. Sözlesme, üyeligin sona ermesi ile veya isbu sözlesmede sayilan fesih hallerinden herhangi birinin gerçeklesmesi ile hiçbir uyariya gerek kalmaksizin kendiliginden hükümsüz kalacaktir

6. Yetkili Mahkeme ve Uyusmazliklarin Çözümü

Bu sözlesmenin uygulanmasindan dogabilecek uyusmazliklarin çözümünde Usak Mahkemeleri ve Icra Daireleri yetkili kilinmistir.

7. Tebligat Adresleri

7.a. Woodenwo.com sitesi kullanicilarindan pesinen posta adreslerini istememektedir. Ancak kullanicinin Woodenwo.com'a bildirdigi elektronik posta adresi, bu sözlesme ile ilgili olarak yapilacak her türlü bildirim için yasal adresin istenecegi elektronik posta olarak kabul edilir.

7.b. Taraflar, mevcut elektronik postalarindaki degisiklikleri yazili olarak diger tarafa 3 (üç) gün içinde bildirmedikçe, eski elektronik postalara yapilacak isteklerin geçerli olacagini ve kendilerine yapilmis sayilacagini kabul ederler.

7.c. Yine Woodenwo.com kullanicinin kayitli elektronik posta adresini kullanarak yapacagi her türlü bildirimin elektronik postanin Woodenwo.com tarafindan yollanmasindan 1 (bir) gün sonra kullaniciya ulastigi kabul edilecektir. Kullanici, bu katilim sözlesmesinde yer alan maddelerin tümünü okudugunu, anladigini, kabul ettigini ve kendisiyle ilgili olarak verdigi bilgilerin dogrulugunu onayladigini beyan, kabul ve taahhüt eder.

We Make Real Wood Phone Cases and Skins!

Custom crafted from durable and beautiful woods, we make wooden cases, covers and skins for iPhone 6, iPhone 5/5s/5c, iPhone 4/4s, Google Nexus 5, Samsung Galaxy S5/S4, iPad Mini and iPod Touch! Every item you see on our website has been made from real wood and is all-natural. We let the beauty of the wood shine through. When you run your fingers across each grain of wood in your customized Carved product, you'll feel our passion for perfection.